Horse Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Horse Love

Virtualus Žirgynas
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Patarimai ir nusiskundimai

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Arklinukea
Žirgyno direktorė
Arklinukea


Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2008-06-10

Patarimai ir nusiskundimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Patarimai ir nusiskundimai   Patarimai ir nusiskundimai Icon_minitimeKv. 06 12, 2008 2:28 am

Štai čia yra patarimų ir nusiskundimų pergamentas.Jūs galite man patarti ką aš naujo galėčiau padaryti ir pasakyti, ką aš padariau gal ne taip.

Patarimai ir nusiskundimai Pergament
Atgal į viršų Go down
https://snowhorses.forumlt.com
sniegena

sniegena


Pranešimų skaičius : 19
Join date : 2008-07-09
Age : 30
Miestas : kaunas

Patarimai ir nusiskundimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patarimai ir nusiskundimai   Patarimai ir nusiskundimai Icon_minitimePen. 07 25, 2008 3:51 am

labai mazai nariu,siulau Amnimistratorei labiau reklamuot zirgyna,mazai zirgynu zirgu,apskritai amninistratore galetum labiau rupintis zirgynu ir jo reikalais
joja
Atgal į viršų Go down
horsegirl

horsegirl


Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2008-07-23

Patarimai ir nusiskundimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patarimai ir nusiskundimai   Patarimai ir nusiskundimai Icon_minitimeŠt. 07 26, 2008 7:47 am

zirgyne visiska netvarka No visiskai nera lankytoju confused niekas neprisijungia siulausi i darba ir kaip galiu dirpti jei neprisijungia neivienas zmogus net direktore ? Exclamation zirgyne tik 1 nuosavas zirgas Idea ir tai mano I love you reklamuokite si zirgyna labiau Rolling Eyes nes dabar jis yra nesamoniu nesamone Suspect Musa
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Patarimai ir nusiskundimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patarimai ir nusiskundimai   Patarimai ir nusiskundimai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Patarimai ir nusiskundimai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Horse Love :: Administracija :: Administracija-
Pereiti į: